J Ó G A
C E N T R U M
Nepilova 1, Praha 9

KONTAKT:
Mgr.Monika Úlehlová

e-mail: info@jogacentrum.cz (v létě delší "odpovídací" doba...)
tel.: 774 243 364 (v létě víceméně mimo provoz...)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKTUÁLNĚ:

Co se děje ve studiu v létě?
Cvičí se každé úterý 18:00 - 19:30, učitelé a styly jógy se střídají. V případě příznivého počasí a všeobecného nadšení je možné cvičit venku v nedalekém parku Podvinní. Podrobnosti najdete zde.

Co se bude dít ve studiu od září?
Pololetní kurzy ZÁŘÍ 2019 - LEDEN 2020 jsou vypsány, začínají 9.ZÁŘÍ. Nyní, uprostřed léta jsou z cca třetiny zaplněny...nezapomeňte se včas přihlásit, ať nepřijdete o svůj oblíbený kurz nebo o první lekce :-). Podrobnosti najdete zde.
Nabídka kurzů je "tradiční" - jde převážně o terapeuticky laděné kurzy, vedené osvědčeným týmem našich zkušených učitelů. Max počet studentů v kurzu je 14, většinou cvičí 8-12 studentů, což umožňuje osobní přístup ke každému z nich. A stále platí, že zameškané lekce si můžete nahradit v jiných kurzech...!
Chystáte se k nám poprvé a potřebujete poradit s výběrem kurzu? Napište mail a domluvíme se, co a jak...:-)...buďte prosím trpěliví, odpověď pravděpodobně dorazí až za pár dnů...
...aniž by to byl záměr, nové pololetí má zajímavá data začátku a konce...9.9.2019 - 2.2.2020...

aktualizace 30.7.2019